Posturi Vacante

nr. 3850 / 02.08.2017

Primaria Comunei Ulmeni, cu sediul in comuna Ulmeni, str. Sos. Oltenitei nr. 310, judetul Calarasi, organizeaza examenului de promovare in grad profesional imediat superior celui detinut in data  de 18.09.2017, ora 10:00 - proba scrisa si in data de 20.09.2017, ora 10:00 - proba interviu.
Pentru mai multe detalii: click aici

nr. 1482 / 23.03.2017

Primaria Comunei Ulmeni, cu sediul in comuna Ulmeni, str. Sos. Oltenitei nr. 310, judetul Calarasi, organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a urmatoarele posturi:
  • 1 post Sofer microbuz scolar
  • 1 post Muncitor calificat I -  Compartimentul Gospodarie Comunala
Pentru mai multe detalii: click aici

nr. 1475 / 23.03.2017

Primaria Comunei Ulmeni, cu sediul in comuna Ulmeni, str. Sos. Oltenitei nr. 310, judetul Calarasi, organizeaza concurs de recrutare pentru ocuparea pe perioada nedeterminata a functiei publice de executie, vacante, de consilier, clasa I, grad profesional debutant, in cadrul Compartimentului Cadastru, din cadrul aparatului de specialitate al Primarului Comunei Ulmeni, judetul Calarasi.
Pentru mai multe detalii click aici, bibliografia: click aici si anunt Monitorul Oficial: click aici

Referat in vederea completarii bibliografiei necesare consursului organizat de Primaria Comunei Ulmeni in datele de 2 Mai si 4 Mai 2017, pentru ocuparea functiei publice de consolier debutat. click aici

ANUNT

ISAF Societate de Semnalizari si Automatizari Feroviare S.A., angajeaza pentru locatiile din tara:
  • Soferi de camion cu card tahograf
  • Automacaragiu
  • Mecanic utilaj multifunctional
  • Mecanic utilaje grele de cala
  • Mecanic
  • Macaragiu
  • Macaragiu EDK
  • Electromecanici SCB
  • Montatori SCB
  • Electricieni IFTE
  • Liniori
  • Sefi Tren
  • Manevranti vagoane
   Oferim pentru tara cazare si pachet de beneficii avantajos. Relatii la telefon 0725.809.842
   CV la e-mail: resurseumane@isaf.ro pentru mai multe detalii: click aici , click aici si click aici

ANUNT Nr. 4991/ 05.12.2016

Privind ocuparea prin transfer, la cerere a unei functii publice de executie in Compartimentul Contabilitate, in cadrul aparatului de specialitate al primarului Comunei Ulmeni, judetul Calarasi pentru mai multe detalii: click aici

ANUNT

• Electromecanici SCB
  • Montatori SCB
  • Electricieni IFTE
  • Liniori
  • Sefi Tren
  • Manevranti vagoane
   CV la e-mail: resurseumane@isaf.ro pentru mai multe detalii: click aici

ANUNT Nr. 3166/04.07.2014

Primaria Comunei Ulmeni, Judetul Calarasi, organizeaza examen de promovare in grad profesional a functionarilor publici din cadrul aparatului de specialitate al primarului Comunei Ulmeni, judetul Calarasi.

Programul calendaristic pentru organizarea / desfasurarea examenului de promovare in grad profesional a functionarilor publici din aparatul de specialitate al primarului Comunei Ulmeni, judetul Calarasi:

Tipul probelor:
- proba scrisa   11 august 2014, ora 10:00
- interviul          13 august 2014, ora 12:00 pentru mai multe detalii: click aici

ANUNT Nr. 2396/19.05.2014

Primaria Comunei Ulmeni, Judetul Calarasi, organizeaza examen de promovare in grad profesional a functionarilor publici din cadrul aparatului de specialitate al primarului Comunei Ulmeni, judetul Calarasi.

Tipul probelor:
- proba scrisa   18 iunie 2014, ora 10:00
- interviul           20 iunie 2014, ora 12:00 pentru mai multe detalii: click aici